Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Kära medlemmar och Tjaldur vänner,


Tjaldur önskar er alla en God Jul och ett Gott Nytt År.

Medlemsbrev 4, 2016
Kära medlmmar och Tjaldur vänner,


Tjaldur önskar er alla en God Jul och ett Gott Nytt År.
Tjaldurs julhälsningMedlemsavgift 2016

Det är alltid aktuellt att betala medlemsavgiften. Den ger dig en fin möjlighet att vara med i Tjaldurs mångfacetterade verksamhet. Tjaldurs medlemsavgift för år 2016 är 12 euro (6 euro för studerande).


Betala medlemsavgiften till Tjaldurs konto senast 31 december:

IBAN: FI48 8000 1502 1936 01

SWIFT/BIC: DABAFIHH


När du betalar medlemsavgiften skriv också i betalningens meddelandefält både din postadress och din e-post adress, så kan vi nå dig med Tjaldurs medlemsinformation. Du kan alternativt också skicka din kontaktinformation till Den här e-postadressen skyddas mot spambots. Du måste tillåta JavaScript för att se den..

Tjaldur vill hjärtligt tacka våra medlemmar som stöder verksamheten genom att betala medlemsavgiften. Som bonus lottar vi ut på kommande årsmötet 3 gåvopaket mellan betalande medlemmar (för det föregående året).Medlemsinformation

Mycket av vår medlemskommunikation sker på nätet, genom social media och via våra webbsidor. Vi publicerar det elektroniska medlemsbrevet på vår webbsida samt skickar den också som e-post. Medlemsbrevet utkommer 3-4 gånger om året. Vi håller också kontakt med våra medlemmar genom traditionella postutskick en eller två gånger årligen.

Kom med där det händer och kom också med i vår Facebookgrupp.Vi ses! Vit síggjast!


Alt tað besta,
å styrelsens vägnar,

Eija Mäkivuoti,
Tjaldurs ordförande

 

Kontakt //


Tjaldur – vänskapsföreningen Finland-Färöarna r.f.
www.tjaldur.fi // Den här e-postadressen skyddas mot spambots. Du måste tillåta JavaScript för att se den.

Följ oss på Facebook
www.facebook.com/tjaldur.fi  //  www.facebook.com/groups/118854656949/

Följ oss på Instagram
www.instagram.com/tjaldurfi/